У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 вересня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
Суддів:      Черногуза Ф.Ф., Шицького І.Б.,
розглянувши касаційні скарги суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, товариства з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "Лекс Юре" на постанову Вищого господарського суду України від 22 липня 2009 року у справі за заявою Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції Житомирської області, Управління Пенсійного фонду України в Овруцькому районі Житомирської області до Овруцького районного міжгосподарського об'єднання "Райагробуд" про визнання банкрутом,
встановила:
Ухвалою господарського суду Житомирської області від 27 березня 2007 року порушено провадження у справі про банкрутство Овруцького районного міжгосподарського об'єднання "Райагробуд" за заявою Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції та Управління Пенсійного фонду України в Овруцькому районі Житомирської області.
Ухвалою господарського суду Житомирської області від 27 квітня 2007 року визнані вимоги ініціюючих кредиторів та зобов'язано подати до офіційного друкованого органу оголошення про порушення справи про банкрутство боржника.
Ухвалою господарського суду Житомирської області від 10 березня 2009 року, залишеною без змін постановою Житомирського апеляційного господарського суду від 12 травня 2009 року, товариству з обмеженою відповідальністю "Лекс Юре" та суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі ОСОБА_1 відмовлено у визнанні кредиторських вимог до боржника.
Постановою Вищого господарського суду України від 22 липня 2009 року постанову Житомирського апеляційного господарського суду від 12 травня 2009 року та ухвалу господарського суду Житомирської області від 10 березня 2009 року залишено без змін.
У касаційних скаргах ставиться питання про скасування зазначеної постанови Вищого господарського суду України з підстав її невідповідності Конституції України (254к/96-ВР) , виявлення різного застосування судом одного й того ж положення закону у аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційних скарг, дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст. ст. - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs5691732) від 22 липня 2009 року у справі № 4/39-Б.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий:
В.П. Барбара
Судді:
Ф.Ф. Черногуз
І.Б. Шицький