У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 вересня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Українсько-німецьке спільне підприємство "Ліс-Біоенергія" на постанову Вищого господарського суду України від 28 липня 2009 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Українсько-німецьке спільне підприємство "Ліс-Біоенергія" до товариства з обмеженою відповідальністю "Чернігівхімпром" про спонукання до продовження дії договору,
встановила:
Рішенням господарського суду Чернігівської області від 5 березня 2009 року в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Київського апеляційного господарського суду від 2 червня 2009 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 28 липня 2009 року, рішення суду першої інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4208228) від 28 липня 2009 року в справі № 11/49.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.