У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 вересня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу закритого акціонерного товариства "Готель "Жовтневий" на постанову Вищого господарського суду України від 30 липня 2009 року в справі за позовом закритого акціонерного товариства "Готель "Жовтневий" до відкритого акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Дніпрообленерго" про визнання недійсним рішення,
встановила:
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 29 січня 2009 року позов задоволено частково.
Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 16 квітня 2009 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 30 липня 2009 року, рішення суду першої інстанції частково скасовано.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності Конституції України (254к/96-ВР) , нормам матеріального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4329785) від 30 липня 2009 року в справі № 28/517-08.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.