У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 вересня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Інтерпромтех" на постанову Вищого господарського суду України від 25 червня 2009 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Інтерпромтех" до закритого акціонерного товариства "Галичина" про стягнення суми; зустрічним позовом про визнання недійним пункту договору поставки,
встановила:
Рішенням господарського суду Львівської області від 7 квітня 2009 року, залишеним без змін постановою Вищого господарського суду України від 25 червня 2009 року, первісний позов задоволено частково, зустрічний позов задоволено.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4032735) від 25 червня 2009 року в справі №1/28.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.