У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 вересня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу іноземного підприємства "Брітіш еко сістем текнолоджі" на постанову Вищого господарського суду України від 29 липня 2009 року в справі за позовом іноземного підприємства "Брітіш еко сістем текнолоджі" до закритого акціонерного товариства "Сільськогосподарська виробнича фірма "Агротон" про стягнення суми,
встановила:
Рішенням господарського суду Луганської області від 2 квітня 2009 року, залишеним без змін постановою Луганського апеляційного господарського суду від 14 травня 2009 року, позов задоволено.
Постановою Вищого господарського суду України від 29 липня 2009 року зазначені судові рішення скасовано, справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4330674) від 29 липня 2009 року в справі № 13/34.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.