У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 вересня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Тарасівське" на постанову Вищого господарського суду України від 18 лютого 2009 року в справі за позовом ОСОБА_1 до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Тарасівське" про визнання недійсним рішення,
встановила:
Рішенням господарського суду Полтавської області від 10 липня 2008 року позов задоволено.
Постановою Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 21 жовтня 2008 року зазначене рішення скасовано, в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 18 лютого 2009 року постанову суду апеляційної інстанції скасовано, рішення суду першої інстанції залишено в силі.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності рішенням Верховного Суду України з питань застосування норм матеріального права, нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4033851) від 18 лютого 2009 року в справі №16/56.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.