У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 вересня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу закритого акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна" на постанову Вищого господарського суду України від 9 липня 2009 року в справі за позовом малого приватного підприємства "Поліпласт" до закритого акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна" про стягнення суми, визнання частково недійсним договору,
встановила:
Рішенням господарського суду Луганської області від 27 січня 2009 року в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Луганського апеляційного господарського суду від 6 квітня 2009 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 9 липня 2009 року, зазначене рішення скасовано, позов задоволено частково .
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4119988) від 9 липня 2009 року в справі №18/188пд.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.