У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 вересня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:             Барбари В.П.,
суддів:                Берднік І.С., 
                   Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу закритого акціонерного товариства "ЛОК "Айвазовське" на постанову Вищого господарського суду України (rs3731249) від 26 травня 2009 року в справі за позовом споживчого кооперативу з будівництва та експлуатації дачного поселення "Рассвет" до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, товариства з обмеженою відповідальністю "Професіонал", закритого акціонерного товариства "ЛОК "Айвазовське" про визнання недійсними договорів оренди та суборенди земельної ділянки,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду м. Києва від 28 листопада 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 3 лютого 2009 року, в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України (rs3731249) від 26 травня 2009 року зазначені судові рішення скасовано, справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 26 травня 2009 року в справі №11/99 (rs3731249) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.