У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
3 вересня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:              Берднік І.С., 
                  Потильчака О.І.,
розглянувши касаційне подання Генерального прокурора України на постанову Вищого господарського суду України від 14 квітня 2009 року в справі за позовом дочірнього підприємства "Албіс Компані" товариства з обмеженою відповідальністю "Діаніум Трейдінг Ко Лімітед" до Львівського державного коледжу легкої промисловості, 3-ті особи: Львівська міська рада, виконавчий комітет Львівської міської ради, про зобов’язання усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Львівської області від 19 червня 2008 року, залишеним без змін постановою Львівського апеляційного господарського суду від 25 листопада 2008 року, в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 14 квітня 2009 року зазначені судові рішення скасовано, справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційному поданні ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності рішенням Верховного Суду України з питань застосування норм матеріального права, нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційного подання та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3582016) від 14 квітня 2009 року в справі №15/147 (rs3582016) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.