У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
3 вересня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:              Берднік І.С., 
                  Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу селянського господарства "Агро" на постанову Вищого господарського суду України (rs4032659) від 30 червня 2009 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Агросфера" до селянського господарства "Агро" про стягнення суми; зустрічним позовом про визнання недійсним договору,
встановила:
Рішенням господарського суду Миколаївської області від 18 березня 2009 року первісний позов задоволено частково, в задоволенні зустрічного позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 30 червня 2009 року рішення суду першої інстанції частково скасовано.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 30 червня 2009 року в справі № 16/2/09 (rs4032659) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.