У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 серпня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Малинівський склозавод" на постанову Вищого господарського суду України від 24 червня 2009 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю фірми "Скорпіон-РП" до товариства з обмеженою відповідальністю "Малинівський склозавод" про стягнення суми,
встановила:
Ухвалою господарського суду Харківської області від 29 січня 2009 року вжито заходи до забезпечення позову.
Постановою Харківського апеляційного господарського суду від 1 квітня 2009 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 24 червня 2009 року, ухвалу суду першої інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4032501) від 24 червня 2009 року в справі №11/24-09.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.