У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 серпня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області на постанову Вищого господарського суду України від 12 травня 2009 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю фірми "Інтертранссервіс" до регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області, 3-тя особа – відкрите акціонерне товариство "Український професійний банк", про визнання частково недійсним договору купівлі-продажу,
встановила:
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 25 листопада 2008 року, залишеним без змін постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 27 січня 2009 року, позов задоволено.
Постановою Вищого господарського суду України від 12 травня 2009 року зазначені судові рішення залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3669015) від 12 травня 2009 року в справі №27/215-08.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.