У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 серпня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:       Гуля В.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_1 на постанову Вищого господарського суду України від 9 квітня 2009 року в справі за позовом суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_1 до відділу освіти Корецької районної державної адміністрації, приватної виробничо-комерційної фірми "Фіалка" про визнання договору недійсним,
встановила:
Рішенням господарського суду Рівненської області від 31 жовтня 2008 року, залишеним без змін постановою Львівського апеляційного господарського суду від 14 січня 2009 року, в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 9 квітня 2009 року зазначені судові рішення залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4741882) від 9 квітня 2009 року в справі №18/39.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Гуль В.С.
Потильчак О.І.