У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 серпня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:       Гуля В.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційні скарги дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", дочірньої компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на постанову Вищого господарського суду України від 15 липня 2009 року в справі за позовом виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", дочірньої компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", відкритого акціонерного товариства "Київгаз", відкритого акціонерного товариства "Київоблгаз", 3-тя особа – акціонерна енергопостачальна компанія "Київенерго", про зобов’язання вчинити дії,
встановила:
Ухвалою господарського суду м. Києва від 12 грудня 2008 року, залишеною без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 10 березня 2009 року, вжито заходи до забезпечення позову.
Постановою Вищого господарського суду України від 15 липня 2009 року зазначені судові рішення залишено без змін.
У касаційних скаргах ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційних скарг та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4207579) від 15 липня 2009 року в справі №6/497.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Гуль В.С.
Потильчак О.І.