У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 серпня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:       Гуля В.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу виробничо-трикотажного товариства з обмеженою відповідальністю "Олімп" на постанову Вищого господарського суду України від 24 червня 2009 року в справі за позовом виробничо-трикотажного товариства з обмеженою відповідальністю "Олімп" до Херсонської міської ради про визнання права постійного користування земельною ділянкою,
встановила:
Рішенням господарського суду Херсонської області від 4 листопада 2008 року позов задоволено.
Постановою Запорізького апеляційного господарського суду від 3 березня 2009 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 24 червня 2009 року, рішення суду першої інстанції скасовано, в задоволенні позову відмовлено.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4032694) від 24 червня 2009 року в справі № 7/469-пн-08.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Гуль В.С.
Потильчак О.І.