У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 серпня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:           Барбари В.П.,
суддів:              Гуля В.С., 
                 Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" на постанову Вищого господарського суду України від 17 червня 2009 року в справі за позовом державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" до державного підприємства "Лізингтехтранс" про визнання недійсним передавального акта,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду м. Києва від 30 жовтня 2008 року позов задоволено.
Постановою Київського апеляційного господарського суду від 11 лютого 2009 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 17 червня 2009 року, рішення суду першої інстанції скасовано, провадження в справі припинено.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3936029) від 17 червня 2009 року в справі №31/327 (rs3936029) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Гуль В.С.
Потильчак О.І.