У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 серпня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:       Гуля В.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу спільного українсько-російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Музей мистецтв "Гелос" на постанову Вищого господарського суду України від 24 березня 2009 року в справі за позовом спільного українсько-російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Музей мистецтв "Гелос" до Подільської районної у м. Києві ради, відділу приватизації комунального майна Подільського району м. Києва, товариства з обмеженою відповідальністю "Вікторія 2000", 3-тя особа - ОСОБА_1, про визнання недійсним рішення та договору, зобов'язання вчинити певні дії,
встановила:
Рішенням господарського суду м. Києва від 10 вересня 2008 року в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Київського апеляційного господарського суду від 3 грудня 2008 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 24 березня 2009 року, рішення суду першої інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4663356) від 24 березня 2009 року в справі №6/194.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Гуль В.С.
Потильчак О.І.