У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 серпня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:       Гуля В.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на постанову Вищого господарського суду України від 29 квітня 2009 року в справі за позовом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи до Головного управління МНС України в Київській області, державного підприємства "Управління капітального будівництва", товариства з обмеженою відповідальністю "Макрокапітал Девелопмент Інвест" про визнання договору таким, що не створює ніяких прав та обов’язків для сторін,
встановила:
Рішенням господарського суду м. Києва від 14 липня 2008 року в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Київського апеляційного господарського суду від 26 листопада 2008 року зазначене рішення скасовано, позов задоволено.
Постановою Вищого господарського суду України від 29 квітня 2009 року постанову суду апеляційної інстанції скасовано, рішення суду першої інстанції залишено в силі.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3581973) від 29 квітня 2009 року в справі №32/241.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Гуль В.С.
Потильчак О.І.