У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
6 серпня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:       Гуля В.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу державного відкритого акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Киселівська" на постанову Вищого господарського суду України від 14 травня 2009 року в справі за позовом державного відкритого акціонерного товариства "Центральна збагачувальна фабрика "Киселівська" до товариства з обмеженою відповідальністю "Об’єднана вантажно-транспортна компанія" про стягнення суми,
встановила:
Ухвалою господарського суду Донецької області від 18 грудня 2008 року позовну заяву повернуто без розгляду.
Ухвалою Донецького апеляційного господарського суду від 13 січня 2009 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 14 травня 2009 року, апеляційну скаргу ДВАТ "Центральна збагачувальна фабрика "Киселівська" на ухвалу суду першої інстанції повернуто без розгляду.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3668724) від 14 травня 2009 року в справі №17/79-63.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Гуль В.С.
Потильчак О.І.