У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
6 серпня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:           Барбари В.П.,
суддів:             Гуля В.С., 
                 Потильчака О.І.,
розглянувши касаційні скарги приватного підприємства "Поділлятранссервіс", товариства з обмеженою відповідальністю "Порцелак ЛТД" на постанову Вищого господарського суду України від 9 квітня 2009 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Порцелак ЛТД" до приватного підприємства "Поділлятранссервіс", закритого акціонерного товариства "Порцелак", акціонерного товариства "Українські цінні папери", товариства з обмеженою відповідальністю "Ренессанс Капітал Україна" про визнання недійсними договорів,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Хмельницької області від 25 червня 2008 року в задоволенні позовних вимог про визнання недійсним договору доручення відмовлено, провадження в справі в частині позовних вимог про визнання недійсним договору купівлі-продажу цінних паперів припинено.
Постановою Житомирського апеляційного господарського суду від 16 грудня 2008 року рішення суду першої інстанції частково скасовано,
Постановою Вищого господарського суду України від 9 квітня 2009 року постанову суду апеляційної інстанції в частині відмови в задоволенні позовних вимог про визнання недійсним договору купівлі-продажу цінних паперів скасовано, рішення суду першої інстанції в цій частині залишено без змін. В решті судові рішення залишено без змін. Справу передано до суду першої інстанції для вирішення питання щодо ухвалення рішення за позовною вимогою про зобов’язання ПП "Поділлятранссервіс" вчинити певні дії.
У касаційних скаргах ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційних скарг та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3441382) від 9 квітня 2009 року в справі №16/14/778 (rs3441382) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Гуль В.С.
Потильчак О.І.