У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 липня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого         Колесника П.І.,
суддів:           Гуля В.С., Шицького І.Б.,
розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства "Дніпроенерго" на постанову Вищого господарського суду України від 26 травня 2009 року у справі №51/246-08 за позовом відкритого акціонерного товариства "Дніпроенерго" до товариства з обмеженою відповідальністю "Сарбона" про стягнення суми,
в с т а н о в и л а :
Рішенням Господарського суду Харківської області від 15 грудня 2008 року, залишеним без змін постановою Харківського апеляційного господарського суду від 3 лютого 2009 року, позов задоволено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України вказані судові рішення скасовано в частині стягнення 5 489 грн. 42 коп. пені та відмовлено в цій частині позовних вимог. У решті рішення Господарського суду Харківської області від 15 грудня 2008 року та постанову Харківського апеляційного господарського суду від 3 лютого 2009 року залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 26 травня 2009 року з підстав різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах, а також порушення судом касаційної інстанції норм матеріального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3753680) від 26 травня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
В.С. Гуль
І.Б. Шицький