У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 липня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого         Колесника П.І.,
суддів:           Гуля В.С., Шицького І.Б.,
розглянувши касаційну скаргу фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 на постанову Вищого господарського суду України від 2 червня 2009 року у справі №29/59 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Кендітрейд" до фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, треті особи: дочірнє підприємство "Кондитерська корпорація "Рошен", фізична особа - підприємець ОСОБА_2 - про стягнення суми,
в с т а н о в и л а :
Рішенням Господарського суду Донецької області від 2 вересня 2008 року позов задоволено частково.
Постановою Донецького апеляційного господарського суду від 17 лютого 2009 року вказане рішення суду першої інстанції скасовано, у позові відмовлено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України постанову апеляційного господарського суду скасовано, рішення місцевого господарського суду залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 2 червня 2009 року з підстав її невідповідності рішенням Верховного Суду України з питань застосування норм матеріального права та різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs5812620) від 2 червня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
В.С. Гуль
І.Б. Шицький