У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 липня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого         Колесника П.І.,
суддів:           Гуля В.С., Шицького І.Б.,
розглянувши касаційну скаргу державного підприємства "Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова" на постанову Вищого господарського суду України від 2 червня 2009 року у справі №6/179-08(33/115-08) за позовом державного підприємства "Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова" до товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "Агромашінвест" про зобов’язання вчинити певні дії,
в с т а н о в и л а :
Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області від 24 липня 2008 року, залишеним без змін постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 26 січня 2009 року, у позові відмовлено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України вказані судові рішення залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 2 червня 2009 року з підстав її невідповідності положенням Конституції України (254к/96-ВР) , рішенням Верховного Суду України з питань застосування норм матеріального права, різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах, а також порушення судом касаційної інстанції норм матеріального і процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs5398896) від 2 червня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
В.С. Гуль
І.Б. Шицький