У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 липня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого            Колесника П.І.,
суддів:              Гуля В.С.,
                 Шицького І.Б.,
розглянувши касаційну скаргу спільного підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "ИТЕА" на постанову Вищого господарського суду України від 9 червня 2009 року у справі №34/174-08-3857 (rs3817938) за позовом представництва по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради до спільного підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "ИТЕА" про виселення та стягнення суми,
в с т а н о в и л а :
Рішенням Господарського суду Одеської області від 1 грудня 2008 року позов задоволено.
Постановою Одеського апеляційного господарського суду від 17 березня 2009 року вказане рішення суду першої інстанції скасовано, у позові відмовлено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України постанову апеляційного господарського суду скасовано, рішення місцевого господарського суду залишено в силі.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 9 червня 2009 року з підстав порушення судом касаційної інстанції норм матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3817938) від 9 червня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
В.С. Гуль
І.Б. Шицький