У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
9 липня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого         Колесника П.І.,
суддів:           Гуля В.С., Шицького І.Б.,
розглянувши касаційну скаргу державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго" на постанову Вищого господарського суду України від 12 травня 2009 року у справі 33/166-08 за позовом прокурора Червонозаводського району міста Харкова в інтересах держави в особі державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго" до акціонерної компанії "Харківобленерго" про стягнення суми штрафу,
в с т а н о в и л а :
Рішенням Господарського суду Харківської області від 2 грудня 2008 року, залишеним без змін постановою Харківського апеляційного господарського суду від 10 лютого 2009 року, позов задоволено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України вказані судові рішення скасовано та припинено провадження у даній справі.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 12 травня 2009 року з підстав різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах, а також порушення судом касаційної інстанції норм матеріального і процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3599381) від 12 травня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
В.С. Гуль
І.Б. Шицький