У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
9 липня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого         Колесника П.І.,
суддів:           Гуля В.С., Шицького І.Б.,
розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Хмельницькгаз" на постанову Вищого господарського суду України від 9 квітня 2009 року у справі №21/4765 за позовом дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" до відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Хмельницькгаз" про стягнення суми,
в с т а н о в и л а :
Рішенням Господарського суду Хмельницької області від 30 жовтня 2008 року, залишеним без змін постановою Житомирського апеляційного господарського суду від 20 січня 2009 року, у задоволенні позову відмовлено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України зазначені судові рішення скасовано, а справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 9 квітня 2009 року з підстав різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах, а також порушення судом касаційної інстанції норм матеріального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3442649) від 9 квітня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
В.С. Гуль
І.Б. Шицький