У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 червня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу акціонерного товариства "Завод залізобетонних конструкцій №11" на постанову Вищого господарського суду України від 28 квітня 2009 року в справі за позовом відкритого акціонерного товариства "Ольга" до акціонерного товариства "Завод залізобетонних конструкцій №11", 3-тя особа – приватне підприємство "ПАП-Сервіс", про стягнення суми,
встановила:
Ухвалою господарського суду Харківської області від 23 жовтня 2008 року вжито заходи до забезпечення позову.
Постановою Харківського апеляційного господарського суду від 9 грудня 2008 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 28 квітня 2009 року, ухвалу суду першої інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3597382) від 28 квітня 2009 року в справі № 53/317-08.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.