У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 червня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства "Харківгаз" на постанову Вищого господарського суду України від 9 квітня 2009 року в справі за позовом прокурора Нововодолазького району Харківської області в інтересах держави в особі Старовірівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області до відкритого акціонерного товариства "Харківгаз" про повернення майна,
встановила:
Рішенням господарського суду Харківської області від 24 вересня 2008 року, залишеним без змін постановою Харківського апеляційного господарського суду від 17 листопада 2008 року, позов задоволено.
Постановою Вищого господарського суду України від 9 квітня 2009 року зазначені судові рішення залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3442539) від 9 квітня 2009 року в справі № 59/144-08.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.