У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 червня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:     Барбари В.П.,
суддів:       Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Інлайн-Поланд" на постанову Вищого господарського суду України (rs4657041) від 21 квітня 2009 року в справі за заявою фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю підприємства з іноземними інвестиціями "Інлайн-Україна" про визнання банкрутом,
в с т а н о в и л а:
Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 6 жовтня 2008 року ТОВ ПІІ "Інлайн-Україна" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатора та зобов'язано останнього вчинити певні дії.
Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 18 грудня 2008 року зазначену постанову скасовано, провадження в справі припинено.
Постановою Вищого господарського суду України від 21 квітня 2009 року постанову суду апеляційної інстанції скасовано, апеляційне провадження за апеляційною скаргою ТОВ "Інлайн-Поланд" на постанову суду першої інстанції припинено.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності рішенням Верховного Суду України з питань застосування норм матеріального права, нормам матеріального права, міжнародним договорам, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, а також з мотивів різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 21 квітня 2009 року в справі №Б29/202-08 (rs4657041) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.