У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
4 червня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:           Колесника П.І.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства "Кіровоградське будівельно-монтажне управління №5" на постанову Вищого господарського суду України від 14 квітня 2009 року в справі за позовом відкритого акціонерного товариства "Кіровоградське будівельно-монтажне управління №5" до державного підприємства "Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд" про стягнення суми,
встановила:
Рішенням господарського суду Кіровоградської області від 6 жовтня 2008 року позов задоволено.
Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 22 грудня 2008 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 14 квітня 2009 року, рішення суду першої інстанції скасовано, в задоволенні позову відмовлено.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3582027) від 14 квітня 2009 року в справі №6/147.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Колесник П.І.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.