У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
4 червня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:           Колесника П.І.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційне подання Генерального прокурора України на постанову Вищого господарського суду України від 17 березня 2009 року в справі за позовом виконувача обов’язків Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Фонду державного майна України, товариства з обмеженою відповідальністю "Смарт-Груп", 3-тя особа – відкрите акціонерне товариство "Балаклавське рудоуправління ім. Горького", про визнання незаконними та скасування правових актів органу влади, визнання недійсним договору купівлі-продажу та повернення майна,
встановила:
Ухвалою господарського суду м. Києва від 20 серпня 2008 року, між іншим, вжито заходи до забезпечення позову.
Постановою Київського апеляційного господарського суду від 21 жовтня 2008 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 17 березня 2009 року, зазначену ухвалу частково скасовано, в задоволенні заяви про вжиття заходів до забезпечення позову відмовлено.
У касаційному поданні ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційного подання та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3329451) від 17 березня 2009 року в справі №50/263.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Колесник П.І.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.