У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
4 червня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого          Колесника П.І.,
суддів:            Берднік І.С., Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу державної податкової інспекції у Подільському районі міста Києва на постанову Вищого господарського суду України від 31 березня 2009 року у справі №21/471 за позовом ОСОБА_1 до держави України в особі Державного казначейства України, державної податкової інспекції у Подільському районі міста Києва, Подільського районного суду міста Києва про відшкодування збитків,
в с т а н о в и л а :
Рішенням Господарського суду міста Києва від 18 серпня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 18 листопада 2008 року, у задоволенні позову відмовлено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України вказані судові рішення скасовано, а справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 31 березня 2009 року з підстав різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах, а також порушення судом касаційної інстанції норм матеріального і процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4710513) від 31 березня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
І.С. Берднік
С.О. Щотка