У х в а л а
Іменем Eкраїни
4 червня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
Головуючого:         Колесника П.І.,
Суддів:            Черногуза Ф.Ф., Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу дочірньої компанії "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" в особі філії Газопромислового управління "Полтавагазвидобування" на постанову Вищого господарського суду України від 17 лютого 2009 року у справі за позовом першого заступника прокурора Полтавської області в інтересах держави в особі дочірньої компанії "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" в особі філії Газопромислового управління "Полтавагазвидобування" до товариства з обмеженою відповідальністю "Бурат-Агро", треті особи: ОСОБА_1, ОСОБА_2, про встановлення за позивачем строкового оплатного земельного сервітуту,
в с т а н о в и л а :
Рішенням господарського суду Полтавської області від
24 червня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 30 жовтня 2008 року, у задоволенні позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від
17 лютого 2009 року постанову Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 30 жовтня 2008 року у справі залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови Вищого господарського суду України з підстав її невідповідності рішенням Вищого адміністративного суду України з питань застосування норм матеріального права, неправильного застосування судом норм матеріального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги, дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст. ст. - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4033845) від 17 лютого 2009 року у справі № 524/9-19-20/368.
Ухвала є остаточною і оскарженню не підлягає.
Головуючий:
П.І. Колесник
Судді:
Ф.Ф. Черногуз
С.О. Щотка