У х в а л а
іменем україни
4 червня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
Головуючого:    Колесника П.І.,
Суддів:       Черногуза Ф.Ф., 
          Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства "Харківгаз" на постанову Вищого господарського суду України від 25 березня 2009 року у справі за позовом відкритого акціонерного товариства "Харківгаз" до дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", третя особа – Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", про зобов’язання вчинити дії,
встановила:
Рішенням господарського суду міста Києва від 29 травня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 29 вересня 2008 року, в позові відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 25 березня 2009 року рішення господарського суду міста Києва від 29 травня 2008 року та постанову Київського апеляційного господарського суду від 29 вересня 2008 року скасовано, провадження у справі припинено на підставі п.1 ч.1 ст. 80 ГПК України.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови Вищого господарського суду України з підстав виявлення різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах, неправильного застосування судом норм матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги, дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст. ст. - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 25 березня 2009 року у справі № 6/148 (rs3331975) .
Ухвала є остаточною і оскарженню не підлягає.
Головуючий:
П.І. Колесник
Судді:
Ф.Ф. Черногуз
С.О. Щотка