У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
4 червня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:       Колесника П.І.,
суддів:         Берднік І.С., 
             Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Айва" на постанову Вищого господарського суду України від 18 березня 2009 року в справі за позовом першого заступника прокурора м. Чернігова в інтересах держави в особі Управління з контролю за використанням та охороною земель у Чернігівській області до Чернігівської міської ради, товариства з обмеженою відповідальністю "Айва" про скасування рішення та визнання недійсним договору оренди земельної ділянки,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Чернігівської області від 15 жовтня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 10 грудня 2008 року, в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 18 березня 2009 року зазначені судові рішення скасовано, справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 18 березня 2009 року в справі №6/165д (rs3331384) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Колесник П.І.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.