У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
4 червня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:     Колесника П.І.,
суддів:       Берднік І.С.,   Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу приватного підприємства "Смак" на постанову Вищого господарського суду України (rs3373895) від 31 березня 2009 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Чорноморський берег" до Ялтинської міської ради, 3-ті особи: приватне підприємство "Смак", товариство з обмеженою відповідальністю "Євроойл", державне підприємство Міністерства оборони України "Центральний військовий санаторій "Ялтинський", про визнання недійсними рішень та акта,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Автономної Республіки Крим від 23 жовтня – 11 листопада 2008 року, залишеним без змін постановою Севастопольського апеляційного господарського суду від 28 січня 2009 року, провадження в справі в частині позовних вимог про визнання недійсним акта припинено, в решті позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 31 березня 2009 року зазначені судові рішення скасовано, справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 31 березня 2009 року в справі №2-2/8348-2008 (rs3373895) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Колесник П.І.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.