У х в а л а
Іменем України
28 травня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
Головуючого:         Барбари В.П.,
Суддів:            Черногуза Ф.Ф., Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу житлово-будівельного кооперативу "Трансформаторщик-8" на постанову Вищого господарського суду України від 5 лютого 2009 року у справі за позовом Запорізького природоохоронного міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції в Запорізькій області до житлово-будівельного кооперативу "Трансформаторщик-8", треті особи: Ленінська районна адміністрація м. Запоріжжя, управління з питань екології Запорізької міської ради, про стягнення 4 545 грн.,
в с т а н о в и л а :
Рішенням господарського суду Запорізької області від 3 липня 2008 року в позові відмовлено.
Постановою Запорізького апеляційного господарського суду від
16 вересня 2008 року рішення господарського Запорізької області від
3 липня 2008 року скасовано. Прийнято нове рішення, яким позов задоволено. Стягнуто з житлово-будівельного кооперативу "Трансформаторщик-8" на користь місцевого бюджету Ленінського району м. Запоріжжя 4 545 грн. шкоди.
Постановою Вищого господарського суду України від 5 лютого 2009 року постанову Запорізького апеляційного господарського суду від
16 вересня 2008 року у справі залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови Вищого господарського суду України з підстав виявлення різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах, неправильного застосування судом норм матеріального права та порушення судом норм процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги, дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст. ст. - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3084318) від 5 лютого 2009 року у справі № 7/193/08.
Ухвала є остаточною і оскарженню не підлягає.
Головуючий:
В.П. Барбара
Судді:
Ф.Ф. Черногуз
С.О. Щотка