У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 травня 2009 року м.Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:         Барбари В.П.,
суддів:            Берднік І.С., Шицького І.Б.,
розглянувши касаційну скаргу дочірнього підприємства із 100% іноземною інвестицією "Універсал Трейд-Україна" на постанову Вищого господарського суду України від 12 березня 2009 року у справі № 18/511 за позовом закритого акціонерного товариства "Фірма "Сантехмонтаж-1" до дочірнього підприємства із 100% іноземною інвестицією "Універсал Трейд-Україна", третя особа – КП "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна", про визнання недійсним договору та за зустрічним позовом дочірнього підприємства із 100% іноземною інвестицією "Універсал Трейд-Україна" до закритого акціонерного товариства "Фірма "Сантехмонтаж-1" про визнання права власності, -
в с т а н о в и л а:
Постановою Вищого господарського суду України від 12 березня 2009 року скасовано постанову Київського апеляційного господарського суду від 4 грудня 2008 року, а рішення господарського суду м. Києва від 23 вересня 2008 року залишено в силі.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України з мотивів її невідповідності рішенням Верховного Суду України, неправильного застосування норм матеріального і процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення провадження з перегляду в касаційному порядку постанови Вищого господарського суду України від 12 березня 2009 року у даній справі.
Керуючись ст.ст. - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а:
відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3193382) від 12 березня 2009 року у справі № 18/511.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий:
В.П. Барбара
судді:
І.С. Берднік
І.Б. Шицький