У х в а л а
іменем україни
21 травня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
Головуючого:      Колесника П.І.,
Суддів:         Черногуза Ф.Ф., 
            Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу закритого акціонерного товариства "Наука-Спорт" на постанову Вищого господарського суду України від 28 січня 2009 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Комерційний інформаційно-рекламний центр "Сенс" до акціонерної енергопостачальної компанії "Київенерго", Фізико-технологічного інституту металів та сплавів Національної академії наук України, третя особа – закрите акціонерне товариство "Наука-Спорт", про спонукання укласти договір,
встановила:
Справа розглядалася судами неодноразово.
Останнім рішенням господарського суду міста Києва від 30 травня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 3 вересня 2008 року, позов задоволено. Зобов’язано акціонерну енергопостачальну компанію "Київенерго" укласти з товариством з обмеженою відповідальністю "Комерційний інформаційно-рекламний центр "Сенс" договір разом з додатками на постачання електричної енергії до тенісного павільйону – нежилого будинку загальною площею 2 191,1 кв.м. за адресою: 03142, м. Київ, вул. Академіка Вернадського, 32, що належить товариству з обмеженою відповідальністю "Комерційний інформаційно-рекламний центр "Сенс" на праві власності, на умовах типового договору, що є додатком № 3 до Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ № 28 від 31 липня 1996 року, протягом десяти календарних днів з дати набрання рішенням суду законної сили. Зобов’язано Фізико-технологічний інститут металів та сплавів Національної академії наук України укласти з товариством з обмеженою відповідальністю "Комерційний інформаційно-рекламний центр "Сенс" договір разом з додатками про спільне використання технологічних мереж енергозабезпечення: трансформаторної підстанції № 2485 та інших частин електромережі, що використовуються для подачі електроенергії до тенісного павільйону – нежилого будинку загальною площею 2 191,1 кв.м. за адресою: 03142, м. Київ, вул. Академіка Вернадського, 32, що належить товариству з обмеженою відповідальністю "Комерційний інформаційно-рекламний центр "Сенс" на праві власності, протягом десяти календарних днів з дати набрання рішенням суду законної сили на умовах наведених у проекті договору.
Постановою Вищого господарського суду України від 28 січня 2009 року постанову Київського апеляційного господарського суду від 3 вересня 2008 року у справі залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови Вищого господарського суду України з підстав виявлення різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах, неправильного застосування та порушення судом норм матеріального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги, дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст. ст. - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 28 січня 2009 року у справі № 32/156-6/33 (rs2893005) .
Ухвала є остаточною і оскарженню не підлягає.
Головуючий:
П.І. Колесник
Судді:
Ф.Ф. Черногуз
С.О. Щотка