У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 травня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:         Колесника П.І.,
суддів:           Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу Управління Державної служби охорони при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області на постанову Вищого господарського суду України від 21 січня 2009 року в справі за позовом закритого акціонерного товариства "Калина ЛТД" до Управління Державної служби охорони при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області про стягнення суми,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Полтавської області від 29 липня 2008 року в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 22 жовтня 2008 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 21 січня 2009 року, зазначене рішення скасовано, позов задоволено.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 21 січня 2009 року в справі №16/255-20/84 (rs2893028) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Колесник П.І.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.