У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 травня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:           Колесника П.І.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства "Комерційний банк "Хрещатик" на постанову Вищого господарського суду України від 10 лютого 2009 року в справі за позовом відкритого акціонерного товариства "Комерційний банк "Хрещатик" до Білозерської районної державної адміністрації, 3-тя особа - приватний підприємець ОСОБА_1, про визнання недійсним розпорядження,
встановила:
Рішенням господарського суду Херсонської області від 1 липня 2008 року позов задоволено частково.
Постановою Запорізького апеляційного господарського суду від 24 жовтня 2008 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 10 лютого 2009 року, зазначене рішення скасовано, в позові відмовлено.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4033836) від 10 лютого 2009 року в справі №14/236-О-08.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Колесник П.І.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.