У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
7 травня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:       Барбари В.П.,
суддів:          Берднік І.С., 
             Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Галичбудмонтаж" на постанову Вищого господарського суду України від 20 січня 2009 року в справі за позовом закритого акціонерного товариства "Ірокс" до обласного комунального підприємства Львівської обласної ради "БТІ та експертної оцінки", реєстратора Олійник О.І. про визнання права власності на майно, скасування рішення та зобов’язання провести державну реєстрацію права власності,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Львівського області від 22 травня 2005 року задоволено подання заступника військового прокурора Львівського гарнізону про перегляд рішення суду за нововиявленими обставинами, рішення цього ж суду від 10 серпня 2006 року скасовано, позов задоволено частково.
Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 16 вересня 2008 року зазначене рішення скасовано, рішення господарського суду Львівського області від 10 серпня 2006 року залишено без змін.
Постановою Вищого господарського суду України від 20 січня 2009 року постанову суду апеляційної інстанції скасовано, рішення суду першої інстанції частково змінено.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 20 січня 2009 року в справі №15/133(1/645-15/209) (rs2878495) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.