У х в а л а
Іменем України
30 квітня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
Головуючого:         Барбари В.П.,
Суддів:            Карпечкіна П.Ф., Черногуза Ф.Ф.,
розглянувши касаційну скаргу суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1 на постанову Вищого господарського суду України від 3 лютого 2009 року у справі за позовом відкритого акціонерного товариства "Кіровоградавтотранс" до суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, треті особи: Кіровоградська міська рада, товариство з обмеженою відповідальністю "Домініон-Кіровоград", про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою,
в с т а н о в и л а :
Рішенням господарського суду Кіровоградської області від 5 вересня 2008 року позов задоволено. Зобов'язано відповідача - суб'єкта підприємницької діяльності - фізичну особу ОСОБА_1 усунути перешкоди у користуванні частиною земельної ділянки, наданої в оренду відкритому акціонерному товариству "Кіровоградавтотранс", шляхом знесення за власний рахунок самовільно встановленого торгівельного павільйону розміром 25 кв.м. по проспекту Правди, 1 міста Кіровограда.
Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 28 жовтня 2008 року рішення господарського суду Кіровоградської області від 5 вересня 2008 року скасовано. Прийнято нове рішення, яким у позові відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 3 лютого 2009 року постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 28 жовтня 2008 року скасовано, рішення господарського суду Кіровоградської області від 5 вересня 2008 року у справі залишено в силі.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови Вищого господарського суду України з підстав виявлення різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах, неправильного застосування судом норм матеріального права та порушення судом норм процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги, дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст. ст. - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4033834) від 3 лютого 2009 року у справі № 9/210.
Ухвала є остаточною і оскарженню не підлягає.
Головуючий:
В.П. Барбара
Судді:
П.Ф. Карпечкін
Ф.Ф. Черногуз