У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 квітня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:          Барбари В.П.,
суддів:            Берднік І.С., 
                Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу статутного територіально-галузевого об’єднання "Південна залізниця" в особі відокремленого структурного підрозділу Харківської дирекції залізничних перевезень на постанову Вищого господарського суду України від 3 лютого 2009 року в справі за позовом статутного територіально-галузевого об’єднання "Південна залізниця" в особі відокремленого структурного підрозділу Харківської дирекції залізничних перевезень до товариства з обмеженою відповідальністю "Укрторг" про стягнення суми,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Луганської області від 5 вересня 2008 року, залишеним без змін постановою Луганського апеляційного господарського суду від 13 жовтня 2008 року, позов задоволено.
Постановою Вищого господарського суду України від 3 лютого 2009 року зазначені судові рішення скасовано, справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3083192) від 3 лютого 2009 року в справі №18/133(8/2) (rs3083192) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.