У х в а л а
Іменем України
30 квітня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
Головуючого:         Барбари В.П.,
Суддів:            Карпечкіна П.Ф., Черногуза Ф.Ф.,
розглянувши касаційну скаргу суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1 на постанову Вищого господарського суду України від 4 лютого 2009 року у справі за позовом суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1 до відкритого акціонерного товариства ВТБ Банк про стягнення суми,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду міста Києва від 17 червня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 9 вересня 2008 року, у задоволенні позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 4 лютого 2009 року постанову Київського апеляційного господарського суду від 9 вересня 2008 року у справі залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови Вищого господарського суду України з підстав її невідповідності Конституції України (254к/96-ВР) , міжнародним договорам, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, виявлення різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах, неправильного застосування судом норм матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги, дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст. ст. - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4033714) від 4 лютого 2009 року у справі № 2/174.
Ухвала є остаточною і оскарженню не підлягає.
Головуючий:
В.П. Барбара
Судді:
П.Ф. Карпечкін
Ф.Ф. Черногуз