У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 квітня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:         Барбари В.П.,
суддів:            Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства "Страхова компанія "Астарта" на постанову Вищого господарського суду України від 19 лютого 2009 року в справі за позовом відкритого акціонерного товариства "Страхова компанія "Оранта-Січ" до відкритого акціонерного товариства "Страхова компанія "Астарта" про стягнення суми,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду м. Києва від 11 липня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 22 вересня 2008 року, в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 19 лютого 2009 року зазначені судові рішення скасовано, справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3084657) від 19 лютого 2009 року в справі №26/151-32/196.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.