У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 квітня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:         Барбари В.П.,
суддів:            Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на постанову Вищого господарського суду України від 11 лютого 2009 року в справі за позовом дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" до комунального підприємства "Управління житлово-комунального господарства" про стягнення суми,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 24 липня 2008 року, залишеним без змін постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 27 жовтня 2008 року, в позові відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 11 лютого 2009 року виключено із зазначених судових рішень посилання на пропуск позивачем строку позовної давності; в решті рішення залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3085267) від 11 лютого 2009 року в справі №28/238-08.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.