У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 квітня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:         Барбари В.П.,
суддів:            Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу Ясногородської сільської ради Макарівського району Київської області на постанову Вищого господарського суду України від 11 лютого 2009 року в справі за позовом Ясногородської сільської ради Макарівського району Київської області до суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1 про розірвання договору оренди земельної ділянки,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Київської області від 19 серпня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 12 листопада 2008 року, в задоволенні позову відмовлено; визнано недійсним спірний договір оренди земельної ділянки.
Постановою Вищого господарського суду України від 11 лютого 2009 року зазначені судові рішення скасовано. Справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4041247) від 11 лютого 2009 року в справі №9/426-08.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.