У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 квітня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:      Барбари В.П.,
суддів:         Берднік І.С., 
            Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Агро-МІЛ" ЛТД на постанову Вищого господарського суду України від 24 лютого 2009 року в справі за позовом Замостянської районної ради, виконавчого комітету Замостянської районної ради до товариства з обмеженою відповідальністю "Агро-МІЛ" ЛТД про стягнення суми та розірвання договору оренди,
в с т а н о в и л а:
Ухвалою господарського суду Вінницької області від 21 серпня 2008 року зупинено провадження в справі.
Постановою Житомирського апеляційного господарського суду від 11 грудня 2008 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 24 лютого 2009 року, ухвалу суду першої інстанції скасовано, справу передано на розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 24 лютого 2009 року в справі №9/101-08 (rs3086575) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.