У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 квітня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого          Барбари В.П.,
суддів:            Колесника П.І.,
                Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства "Херсонський електромашинобудівний завод" на постанову Вищого господарського суду України від 17 лютого 2009 року у справі №20/120 (rs3085661) за позовом товариства з обмеженою відповідальністю міжгалузевого науково-дослідного виробничого об’єднання "Прогрес" до Державного департаменту інтелектуальної власності, відкритого акціонерного товариства "Херсонський електромашинобудівний завод" про визнання патенту недійсним,
в с т а н о в и л а :
Рішенням Господарського суду міста Києва від 14 травня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 2 жовтня 2008 року, у задоволенні позову відмовлено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України вказані судові рішення скасовано, а справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 17 лютого 2009 року з підстав її невідповідності положенням Конституції України (254к/96-ВР) та порушення судом касаційної інстанції норм процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3085661) від 17 лютого 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
В.П. Барбара
Судді:
П.І. Колесник
С.О. Щотка